Mikrobiologicky a dermatologicky testováno

Antibakteriální ubrousky pečují o Vaší dokonalou ochranu před viry, plísněmi a bakteriemi kdykoliv a kdekoliv. Jejich složení obsahuje široké spektrum aktivních dezinfekčních složek, přírodních extraktů, D-Panthenolu, jitrocele a vitamínů, které poskytují i antiseptický účinek. Také hojí škrábance a rány. Obsahují Benzalkonikum Chloride (ALTHOSAN MB), který spolehlivě ničí až 99,9% bakterií. Další složky zvlhčují a zklidňují citlivou pokožku. Tyto na dotyk příjemné vlhčené ubrousky Vám budou užitečné při každé Vaší činnosti.

Ubrousky neobsahují alkohol, mají vyvážené PH k pokožce a dostatečně jí hydratují. Kapesní formát obalu se ideálně hodí na pohodlné nošení v kabelce, tašce, batohu, kapse kalhot, v pracovním stolku, v přihrádce auta a podobně.

Materiál vlhčených ubrousků : netkaná textilní tkáň na bázi přírodních a polyesterových vláken s vysoce absorpčními vlastnostmi.

Impregnační roztok : speciální a vysoce účinná antibakteriální kompozice na univerzální dezinfekční použití a komplex rostlinných extraktů a vitamínů zjemňuje pokožku a léčí rány.

Počet ubrousků v balíčku
12ks
Počet ubrousků v balíčku
48ks
Počet ubrousků v balíčku
120ks

Ceník

ubrouskův balíčkubalíčků v kartonucena za
karton
kartonu
na paletě
cena za
paletu
15 ks56Na dotaz180 Na dotaz
48 ks40 Na dotaz 64 Na dotaz
120 ks12 Na dotaz 64 Na dotaz

Minimální odběr 1 karton . Ceny uvedeny bez DPH

Certifikát výrobku